Neşe Gülsatan Özgeçmişi

1992 yılında Kırklareli'de doğdum. Hacettepe Üniversitesi - Sağlık Bilimleri Fakültesi - Beslenme ve Diyetetik Bölümünden şeref öğrencisi olarak 2015 yılında mezun oldum. 2015-2016 arasında Çorlu Şifa Hastanesinde kısa bir süre çalıştıktan sonra 2016 itibariyle şu anda da hizmet vermekte olduğum Çorlu Vega Hospital'de çalışmalarıma devam etmekteyim. Obezite, kilo alma, kronik hastalıklarda (diyabet, kalp ve damar hastalıkları, hiperlipidemi, karaciğer yağlanması, insülin direnci vb..) beslenme, gastrointestinal hastalıklarda beslenme, sporcu beslenmesi, gebe ve emzikli kadın beslenmesi, çocuk ve yaşlı beslenmesi gibi birçok alanda danışanlarıma hizmet vermekteyim.


Öğrenim Bilgisi

Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi

  • Kilo Problemleri
  • Zayıflama
  • Şeker Hastalığı (Diyabet)
  • Şişmanlık
  • İnsülin Direnci Ve Metabolik Sendrom

Ödüllü Bilgi İçin Tıklayın

SU İÇMENİN VÜCUDUMUZ İÇİN 6 FAYDASI

Evde Kilo Vermek İçin Ne Yemeliyim

CİNSEL TERAPİDE EN ÇOK SORULAN 4 SORU

Bağışıklık sistemi Tüm detayları ile Ele Alındı?

Hizmetleri

Doktora Ait Hizmet Bilgisi Yoktur.

Neşe Gülsatan ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Hekimimizin sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Hekimimiz Diyetisyen uzmanıdır.
Doktor hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Doktor ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.
5
Genel Değerlendirme
5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Yıldız