Halef Aydın Özgeçmişi

1979 yılında Siverek’te doğdu. ilk orta ve lise eğitimini Şanlıurfa’da tamamladı. 2003 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2004-2005 yılları arasında Harran Devlet Hastanesi acil bölümünde çalıştı. 2005-2009 yılları arasında Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını tamamladı. 2010-2011 yılları arasında Akçakale Devlet Hastanesinde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı ve başhekim yardımcısı olarak çalıştı. 2012-haziran 2013 tarihlerinde Şanliurfa kadın hastalıkları ve doğum hastanesinde hastane yöneticisi/ başhekimi olarak görev yaptı. Haziran 2013 tarihinden itibaren hastane yöneticiliği/ başhekimlik görevinden istifa ederek kamudan ayrıldı. 2013-2016 tarihlerinde Şanlıurfa Özel Osm Ortadoğu hastanesinde çalıştı. Halen Özel Ruha Academia Hastanesinde çalışmaktadır.&&Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı&&Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite&&Cinsel Terapi / Vajinusmus Tedavisi&&Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüktif Cerr.&&Endoskopik Cerrahi&& Genital Estetik Operasyonlar


Öğrenim Bilgisi


Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi

  • İnfertilite (Kısırlık)
  • İlişkiye Girememe
  • Menopoz Tedavaisi
  • Gebelik
  • Adet Düzensizliği
  • Düşük Tehtidi Tedavisi
  • Poli̇ksti̇k Over Sendromu (Pos)
  • Doğum Yırtıklarının Tedavisi

Ödüllü Bilgi İçin Tıklayın

SU İÇMENİN VÜCUDUMUZ İÇİN 6 FAYDASI

Evde Kilo Vermek İçin Ne Yemeliyim

CİNSEL TERAPİDE EN ÇOK SORULAN 4 SORU

Bağışıklık sistemi Tüm detayları ile Ele Alındı?

Hizmetleri

  • Rahim Filmi
Doktorumuz ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Hekimimizin sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Hekimimiz Kadın hastalıkları ve doğum uzmanıdır.
Doktor hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Doktor ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.
5
Genel Değerlendirme
5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Yıldız