Aslıhan Koç Özgeçmişi

___________________ Merhaba. Ben Diyetisyen Aslıhan Koç. Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden şeref ünvanı alarak mezun oldum, şu anda Erciyes Üniversitesinde master eğitimi almaktayım. Eğitim serüvenime katıldığım birçok konferans ve eğitimle devam ederken, Kayseride ilk ve tek olan Diyetisyen araştırma topluluğu olan Bilim ve Diyet Kayseri'nin kurucularındanım. Aldığım eğitim doğrultusunda, her zaman kalıcılığı hedefleyerek, zayıflama, kilo alma, hastalıklara özel beslenme, gebelikte beslenme, emzirme döneminde kilo yönetimi vb konularda Aslıhan Koç Beslenme ve Diyet Danışmanlığı bünyesinde hizmet vermekteyim. Aynı şehirde yada aynı ülkede olmasak bile online diyet hizmetiyle birlikte yol alabiliriz. _________________________ NOT: Merkezimiz yalnızca hanımlara ve çocuklara hizmet vermektedir.


Öğrenim Bilgisi

  • Hacettepe Üniversitesi,Erciyes Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü (Yüksek Lisans 2019- halen),Anadolu Üniversitesi, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık (2016-)

Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi

  • Kilo Problemleri
  • Zayıflama
  • Normal Doğum
  • Şeker Hastalığı (Diyabet)
  • Şişmanlık
  • İnsülin Direnci Ve Metabolik Sendrom

Ödüllü Bilgi İçin Tıklayın

SU İÇMENİN VÜCUDUMUZ İÇİN 6 FAYDASI

Evde Kilo Vermek İçin Ne Yemeliyim

CİNSEL TERAPİDE EN ÇOK SORULAN 4 SORU

Bağışıklık sistemi Tüm detayları ile Ele Alındı?

Hizmetleri

  • Doğal Zayıflama
Doktorumuz ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Hekimimizin sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Hekimimiz Diyetisyen uzmanıdır.
Doktor hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Doktor ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.
5
Genel Değerlendirme
5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Yıldız