1Tarih Seçiniz

 • Musait
 • Dolu

2Saat Seçiniz

3Kişisel Bilgileriniz

Randevu Oluşturmak İçin Aşağıdaki Bilgileri Eksiksiz GirinizGirilen gsm numarasına sms doğrulama kodu gelecektir. Doğrulanmadığı taktirde randevu alınmamış sayılacaktır.


4Sms Doğrulama


Psk. Gizem İkiz Özgeçmişi

 • İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji bölümünden "Büyüklük Uzam Uyumluluğunun İnhibisyon Süreçlerine Etkisi" konulu bitirme projesi ile şeref öğrencisi olarak mezun oldum.
 • Lisans eğitimimin ikinci senesinden itibaren stajyerlik yaptığım ve zorunlu stajımı gerçekleştirdiğim Liman Psikoloji Aile Danışmanlık Merkezi bünyesinde gerek yetişkin gerekse çocuklarla çalışan terapistlere gölge uzmanlık yapabilme, staj programları düzenleme, çeviri çalışmaları gerçekleştirme ve genellikle çocuklarla çalışan terapistleri asiste edebilme şansı buldum.
 • Bunun yanı sıra İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde gelişim psikolojisi alanında yaz araştırma stajyeri ve bir tekstil firmasının insan kaynakları departmanında stajyer psikolog olarak gönüllü stajlarımı gerçekleştirdim.
 • Association of Play Therapy onaylı 1 Düzey Oyun Terapisi ve Dr Nevin Dölek'ten Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulamaları eğitimlerimi gerekliliklerini yerine getirerek tamamladım.
 • Şu anda 2-11 yaş çocuklarla çalışmakta ve ailelerine danışmanlık hizmeti vermekteyim.
 • Ayrıca İzmir Bakırçay Üniversitesi'nde, Türkiye' de ilk defa açılmış olan Siber Psikoloji Programında, yüksek lisans eğitimi almakta ve akademik çalışmalarımı sürdürmekteyim.
 • Çalışma Alanlarım: 2-11 yaş -Doğum Travmaları -Bağlanma Sorunları -Uyku Problemleri -Yemek Problemleri -Tuvalet Problemleri -Kaygı Bozuklukları -Fobiler.

Psk. Gizem İkiz Öğrenim Bilgisi

Okullar / Eğitimler

 • İzmir Ekonomi Üniversitesi/ Fen-Edebiyat Fakültesi/ Psikoloji.
 • İzmir Bakırçay Üniversitesi/ Lisansüstü Eğitim Enstitüsü/ Siber Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı.

Psk. Gizem İkiz tarafından Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi


Psk. Gizem İkiz tarafından Verilen Tüm Hizmetler


Psk. Gizem İkiz Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Gizem İkiz ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Psk. Gizem İkiz sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Psk. Gizem İkiz muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Psk. Gizem İkiz Psikoloji uzmanıdır.
Doktor Gizem İkiz hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Psk. Gizem İkiz ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.

İzmir Psk. Gizem İkiz Yapılan Yorumlar 16

0
Genel Değerlendirme
5
4
3
2
1