Aslı Paksoy Özgeçmişi

Psikolog Aslı Paksoy 2006 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun olduktan sonra 3 yıl özel egitim ve rehabilitasyon merkezlerinde çalışmış, sonrasında 10 yıl özel okullarda Okul Psikoloğu olarak çalışmıştır. 2015 yılından beri Özel Psikolojik Danışmanlık Merkezlerinde Psikolojik Danışmanlık hizmeti vermektedir. 2020 Yılında kurucusu olduğu Aslı Paksoy Psikoloji ve Danışmanlık Merkezinde Çocuk-Ergen-Yetişkin ve Aile Psikolojik Danışmanlığı yapmaktadır. Oyun Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Dokuz Tip Mizaç Temelli Rehberlik, Çocuk ve Ergenlerde Psikolojik Sağlamlık Programı, Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimleri aldığı eğitimlerden bazılarıdır. Ebeveynlere Psikoeğitimler vermektedir.


Öğrenim Bilgisi

  • Ege Üniversitesi Psikoloji 2006

Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi

Hizmetleri

Doktora Ait Hizmet Bilgisi Yoktur.

Aslı Paksoy ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Hekimimizin sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Hekimimiz Psikoloji,Pedagoji uzmanıdır.
Doktor hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Doktor ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.
5
Genel Değerlendirme
5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Yıldız