Halil Toros Bingöl Özgeçmişi

2006- 2011 yılları arasında Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde eğitim gördü . 2011- 2014 yılları arasında Eskişehir'de kliniğinde ve diş hastanesinde hizmet verdi. 2014 yılında Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavında 7. olarak Türkiye derecesi yaptı. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 4 yıl süreyle ortodonti uzmanlığı yaptı ve başarıyla tamamladı. Ortodontide modern yaklaşımlar , güncel tedaviler konusunda uzun yıllar kendisini geliştirmiştir. Şeffaf plaklarla ortodontik tedavi alanında uyguladığı tedavilerle adını duyurmuştur.


Öğrenim Bilgisi

  • Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi - Ortodonti ABD,Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi - Cerrahi ABD,Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi -2005

Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi

  • Gülümseme Tasarımı
  • Braketli Tedavi
  • Diş Hastalıkları
  • Gülüş Tasarımı
  • Sınıf 1 2 Ve Sınıf 3 Malokluzyonlar
  • Ortogantik Cerrahi Gereken Rahatsızlıklar
  • Damak Dudak Yarığı Tedavisi

Ödüllü Bilgi İçin Tıklayın

SU İÇMENİN VÜCUDUMUZ İÇİN 6 FAYDASI

Evde Kilo Vermek İçin Ne Yemeliyim

CİNSEL TERAPİDE EN ÇOK SORULAN 4 SORU

Bağışıklık sistemi Tüm detayları ile Ele Alındı?

Hizmetleri

Doktora Ait Hizmet Bilgisi Yoktur.

Doktorumuz ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Hekimimizin sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Hekimimiz Ortodonti,Diş hekimi uzmanıdır.
Doktor hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Doktor ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.
5
Genel Değerlendirme
5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Yıldız