Görkem Mercan Özgeçmişi

Diyetisyen Görkem MERCAN 1988 doğumlu olup üniversite eğitimini Kıbrıs Yakındoğu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde Tam Burslu olarak başarıyla tamamladı. İstanbul Gelişim Üniversitesi Hareket ve Antrenman Bilimlerinde Sporcu Beslenmesi üzerine yükseklisans eğitimine devam etmektedir. Eğitimi süresinde Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde poliklinik, Academic Hospital’da gastroenteroloji ve poliklinik, Özel bir poliklinikte kilo kontrol departmanı, Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde göğüs hastalıkları, onkoloji, ortopedi, cerrahi, kardiyoloji, dahiliye, hemodiyaliz ve poliklinik, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde nöroloji, kardiyoloji, endokrinoloji, servislerinde gözlem ve uygulama yapma fırsatı oldu. 2014 yılında ‘’Gündem Sağlık’’ adlı konusunda uzman profesörleri konuk ederek, halkı bilinçlendirme amaçlı TV programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı. Ayrıca halen yazılı ve görsel medyada aktif olarak yer almakta Nutriton İstanbul, Diva Magazin, Health & Fitness dergilerinde, Milliyet ve Radikal’de blog yazılarına devam etmektedir. Türkiye Diyetisyenler Derneği üyesi olan Görkem Mercan sağlıklı kilo verme, sağlıklı kilo almanın yanı sıra İnsülin Direncinde Beslenme, Tiroid, Haşimato Tiroidinde Beslenme, Demir, D Vitamini eksikliklerinde Beslenme, Sporcu Beslenmesinde, Hamilelikte Beslenme, Emziklilikte Beslenme ve Çocuklarda Beslenme konularında araştırma çalışmalarını yoğunlaştırmıştır. Ege Tv, TRT İzmir Radyosunda konuk olarak halkı sağlıklı beslenme konusunda bilinçlendirmeye devam etmektedir. Rönesans Holding ile birlikte 2015 yılında Optimum Outlet AVM’lerinde ”Diyetli Sohbetler” organizasyonunu hayata geçirmiştir. Çeşitli Üniversite ve eğitim kurumlarında düzenli konferanslarına devam etmektedir. Mart 2017’den itibaren İzmir’de kurmuş olduğu kliniği ”Diyetisyen Görkem Mercan Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı Merkezi”nde danışanlarına yoğun bir şekilde hizmet vermektedir.


Öğrenim Bilgisi

  • Yakındoğu Üniversitesi - Beslenme ve Diyetetik(Tam Burslu),Yükseklisans - İstanbul Gelişim Üniversitesi - Hareket ve Antrenman Bilimleri (Sporcu Beslenmesi)

Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi

  • Beslenme Problemi
  • Kilo Problemleri
  • Kalp Hastalıkları
  • Şeker Hastalığı (Diyabet)
  • Şişmanlık
  • İnsülin Direnci Ve Metabolik Sendrom

Ödüllü Bilgi İçin Tıklayın

SU İÇMENİN VÜCUDUMUZ İÇİN 6 FAYDASI

Evde Kilo Vermek İçin Ne Yemeliyim

CİNSEL TERAPİDE EN ÇOK SORULAN 4 SORU

Bağışıklık sistemi Tüm detayları ile Ele Alındı?

Hizmetleri

  • Doğal Zayıflama
Görkem Mercan ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Hekimimizin sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Hekimimiz Diyetisyen uzmanıdır.
Doktor hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Doktor ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.
5
Genel Değerlendirme
5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Yıldız