Şahin VURAL Özgeçmişi

Merhaba, ben Uzman (Klinik) Psikolog Şahin Vural. Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum ve klinik psikoloji uzmanlığımı İstanbul Rumeli Üniversitesinde tamamladım. Türk Psikologlar Derneği ve Psikoterapi Enstitüsü Derneği üyesiyim. Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin kapalı ve açık servislerinde tamamladığım stajımdan sonra birçok psikolojik danışmanlık kurumunda psikolog olarak çalıştım. Yetişkin bireylerle, eğitimini ve süpervizyonunu Uluslararası Duygu Odaklı Psikoterapistlerden aldığım "Duygu Odaklı Psikoterapi" tekniğiyle özellikle kayıp/yas, depresyon, yeme bozuklukları, öfke problemleri, travmalar ve kaygı/anksiyete bozukluklarıyla çalışıyorum. Üsküdar ve Bahçelievler'de yüz yüze ve online çalışıyorum, sağlıklı günler dilerim


Öğrenim Bilgisi

  • Haliç Üniversitesi/ Psikoloji
  • Rumeli üniversitesi/ Klinik Psikoloji

Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi

Hizmetleri

  • Duygu Odaklı Terapi (Eft)
  • Bireysel Psikoterapi
Şahin VURAL ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Hekimimizin sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Hekimimiz Psikoloji uzmanıdır.
Doktor hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Doktor ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.
5
Genel Değerlendirme
5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Yıldız