Doktor Randevu Sistemi Şuanda Kapalı

Dr. Öğr. Üyesi Kürşat Serin Özgeçmişi

  • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra aynı fakültenin Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimimi tamamladım ve yine aynı klinikte Karaciğer-Safra Yolları-Pankreas Cerrahisi Birimi'nde çalışmalarıma devam ettim.
  • Özellikle karaciğer nakli ve ileri karaciğer-pankreas kanserleri cerrahisi üzerinde yoğunlaşmış bir süreç sonrası laparoskopik ve robotik cerrahideki gelişmelere paralel olarak bu konuda çalışmak üzere Southampton Üniversitesi Tıp Fakültesinde bulundum.
  • 2013 yılından itibaren çalışmalarıma Bahçeşehir Üniversitesi kadrosunda, tıp fakültesi ile afiliye olan Özel Liv Hospital'da devam etmekteyim.

Dr. Öğr. Üyesi Kürşat Serin Öğrenim Bilgisi

Okullar / Eğitimler


Dr. Öğr. Üyesi Kürşat Serin tarafından Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi


Dr. Öğr. Üyesi Kürşat Serin tarafından Verilen Tüm Hizmetler


Dr. Öğr. Üyesi Kürşat Serin Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Kürşat Serin ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Kürşat Serin sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Kürşat Serin muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Kürşat Serin Genel cerrahi uzmanıdır.
Doktor Kürşat Serin hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Dr. Öğr. Üyesi Kürşat Serin ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.

İstanbul Dr. Öğr. Üyesi Kürşat Serin Yapılan Yorumlar 40

0
Genel Değerlendirme
5
4
3
2
1