1Tarih Seçiniz

 • Musait
 • Dolu

2Saat Seçiniz

3Kişisel Bilgileriniz

Randevu Oluşturmak İçin Aşağıdaki Bilgileri Eksiksiz GirinizGirilen gsm numarasına sms doğrulama kodu gelecektir. Doğrulanmadığı taktirde randevu alınmamış sayılacaktır.


4Sms Doğrulama


Psikolog Aysima Aydın Özgeçmişi

 • Psikolog Aysima Aydın İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji Bölümü’nden yüksek onur öğrencisi olarak mezun olmuş ve psikoloji lisans eğitiminin sekiz döneminde de yüksek onur öğrencisi belgesi alarak eğitimini üstün başarı ile tamamlamıştır.
 • Aydın, eğitimine katkıda bulunmak için birçok ruh sağlığı semineri ile kongrelere katılmış, sivil toplum kuruluşları ve projelerde yer almıştır.
 • Bu kuruluşlarda yer alırken danışanlarına daha profesyonel yardımcı olabilmek adına Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Cinsel Terapi Eğitimi, Stratejik Çift ve Aile Terapisi Eğitimi ve İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimini tamamlamıştır.
 • Halihazırda İleri Cinsel Terapi Eğitimi almaya devam etmektedir.
 • Bunlara ek olarak aldığı test eğitimleri şunlardır; Klinik Görüş me Teknikleri Uygulayıcı Sertifikası, Minnesota Çoklu Kişilik Envanteri (MMPI) Uygulayıcı Sertifikası, Beck Depresyon Testi Uygulayıcı Sertifikası, Kent EGY Testi Uygulayıcı Sertifikası, Beck Anksiyete Testi Uygulayıcı Sertifikası, Hamilton Depresyon Ölçeği Uygulayıcı Sertifikası, Hamilton Anksiyete Ölçeği Uygulayıcı Sertifikası, SCL 90-R Testi Uygulayıcı Sertifikası, KSE Kısa Semptom Envanteri Uygulayıcı Sertifikası, Standardize Mini Mental Testi Uygulayıcı Sertifikası, Cattell 2A – 2B Zeka Testi Uygulayıcı Sertifikası, Cattell 3A Zeka Testi Uygulayıcı Sertifikası, Porteus Labirenti Testi Uygulayıcı Sertifikası, Burdon Dikkat Testi Uygulayıcı Sertifikası.
 • Kariyerine Türkiye Büyük Millet Öğrenci Meclisi’nde 10.
 • Dönem Meclis Sözcüsü ve 11.
 • Dönem Meclis Yazmanı ve Sözcüsü olarak başlamış daha sonra Türkiye Büyük Millet Öğrenci Meclisi Sakarya Genel Kurul Başkanvekili görevi ile devam etmiştir.
 • Lisans eğitimi sırasında Nişantaşı Üniversitesi’nde Rehberlik ve Kariyer Daire Başkanlığı’nda asistan öğrencilik yapmak ile beraber eğitimi boyunca farklı kurum ve kuruluşlarda stajlarını başarı ile tamamlamıştır.
 • Çeşitli psikolojik danışmanlık merkezlerinde yapmış olduğun stajların yanında Progroup Uluslararası Danışmanlık Firması’nda yapmış olduğu stajda aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanı’nın asistanlığını da üstlenmiştir ve Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi’nde klinikte ruh sağlığı tedavi ekibi ile çalışma, klinikte tedavi ve terapi süreci aşamalarını görme,  psikiyatri uzmanı ve klinik psikolog eşliğinde hasta vizitlerine katılma, bilimsel ve akademik toplantılara, vaka sunumlarına katılma, psikiyatri uzmanı ve klinik psikologlardan süpervizyon alma, madde bağımlıları ile yapılan psiko-eğitimlere katılma, danışanlarla iletişim kurma, eğitim seminerlerine katılarak hastane stajlarını tamamlamıştır.

Psikolog Aysima Aydın Öğrenim Bilgisi

Okullar / Eğitimler

 • Psikolog Aysima Aydın İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji Bölümü’nden yüksek onur öğrencisi olarak mezun olmuş ve psikoloji lisans eğitiminin sekiz döneminde de yüksek onur öğrencisi belgesi alarak eğitimini üstün başarı ile tamamlamıştır.

Psikolog Aysima Aydın tarafından Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi


Psikolog Aysima Aydın tarafından Verilen Tüm Hizmetler


Psikolog Aysima Aydın Sıkça Sorulan Sorular

Psikolog Aysima Aydın ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Psikolog Aysima Aydın sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Psikolog Aysima Aydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Psikolog Aysima Aydın Psikoloji uzmanıdır.
Doktor Aysima Aydın hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Psikolog Aysima Aydın ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.

İstanbul Psikolog Aysima Aydın Yapılan Yorumlar 16

0
Genel Değerlendirme
5
4
3
2
1