Gamze YÜCEL Özgeçmişi

17 Ocak 1984 tarihinde Gaziantep de doğdu. Yüksek Lisansını: Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü “KLİNİK PSİKOLOJİ” bölümünde tezli olarak tamamladı. Meslek hayatında 16 yılını doldurmuştur. Anaokulu, bakımevleri, danışmanlık merkezleri ve rehabilitasyon merkezlerinde ‘KURUM MÜDÜRÜ’ olarak görev almıştır. Alanında uzmanlaşmış yetkin isimlerden aldığı terapiler: “Psikoterapi- BDT- EFT- EMDR- ABA- Dil Konuşma Terapisi- Müzik Terapi- Oyun Terapisi- Hipnoterapi”dir. Çocuk ve yetişkinlere yönelik tüm test eğitimlerini tamamlamıştır. Başlıca: ”Wıscr vb zeka testleri , Denver vb gelişimsel testler , Metropolitan okul olgunluğu testi, Roschach, MMPI, MMSE’dir. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde Psikiyatri birim şefinin vizitlerine, Roschach, MMPI vb. Psikometrik incelemelere, EKT uygulamasına, Grup terapilerine katılarak Şizofreni, Bipolar Bozukluk, Şizoaffektif Bozukluk, Majör Depresyon, Atipik Psikoz hastalarının tanı ve tedavi süreçlerini gözlemlemiştir. Anaokullarına High Scope, Gems, Math Their Way, Montessori, Waldorf, Emilia, Orff vb. Uluslararası Eğitim Yaklaşımlarını kullanarak program hazırlamıştır. Kurumsal şirketlere yönelik: “ Tüketici Davranışları, Ekip Çalışması, Etkili İletişim Liderlik, Yöneticilik, Stres Yönetimi, Öfke Kontrolü, Motivasyon,” konularında profesyonel danışmanlık vermiştir. Son olarak banka çalışanlarına yönelik “Pozitif İletişim” konulu seminer vermiştir. Personellere yönelik haftalık, aylık kişisel görüşmeler, İnsan Kaynakları departmanına destek verilmesi şeklinde çalışmalar yürüttü. 21 Ağustos 2019 tarihinde İstanbul Ticaret Odası- Vergi Dairesi-Ruhsat başvuruları ile PSYCHE DANIŞMANLIK Kurumsal-Bireysel Danışmanlık şirketini kurmuştur. BAĞDER- Bağımlılıkla Mücadele Derneği‘nde ailelere -gençlere yönelik seminerler vererek görev almıştır. Uzm DR Psikiyatrist Tahir ÖZAKKAŞ ’ın kurucusu olduğu “PSİKOTERAPİ ENSTİTÜSÜ DERNEĞİ” üyesidir. Ruh Sağlığı Derneği’nin yürüttüğü “İmdat” İntihar ile Mücadelede Danışmanlık Ağına Tutunun Projesi’nde yer almaktadır. 11 Eylül 2020 tarihinde İSTANBUL BÖLGE BİLİRKİŞİLER DERNEĞİNİ kurmuştur.


Öğrenim Bilgisi

  • BEYKENT ÜNİVERSİTESİ- KLİNİK PSİKOLOJİ

Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi

Tedavi Edilen Hastalık Bilgisi Yok

Hizmetleri

  • Anne-Baba Eğitimi Ve Danışmanlığı
  • Aile Ve Evlilik Danışmanlığı
  • Anksiyete Kaygı Bozuklukları Tanı Tedavisi
  • Alkol Madde Bağimliliği Tedavi̇
  • Bilişsel Davranışçı Terapiler
Doktorumuz ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Hekimimizin sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Hekimimiz Psikoloji uzmanıdır.
Doktor hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Doktor ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.
5
Genel Değerlendirme
5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Yıldız