Esra Dinçer Özgeçmişi

Uzman Diyetisyen Esra Ömeroğlu Dinçer, 02.10.1978 tarihinde Antakya'da doğdu. Ortaokul ve lise eğitimini Özel Ata Koleji'nde tamamladı.1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde üniversite eğitimine başladı. Üniversite eğitiminin Staj bölümünde; Hacettepe Üniversitesi Yetişkin Hastanesi’nde ve İbn-i Sina Hastanesi'nde Klinik-Yetişkin Stajı, Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi'nde çocuk beslenmesi stajını, Hacettepe Üniversitesi Merkez Mutfağinda ve Seyranbağları Huzur Evinde Kurum Beslenmesi Stajını tamamladı. 1999 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldu.2004 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde Yüksek Lisans yaparak UZMAN ünvanını aldı. 1999-2005 yılları arasında Ankara'da özel bir yemek firmasında sorumlu diyetisyenlik ve kalite departmanında Kalite Asistanı olarak görev yaptı, Meslek hayatında birçok kongre ve seminere katılan Esra Ömeroğlu Dinçer; Eskişehir'de gazete ve dergiler de yazılar yazmış, ulusal ve yerel TV ve radyo programlarında toplum sağlığı adına birçok konuşmalara katılmıştır. Kilo Kontrolü konusunda büyük fabrika ve iş yerinde sunumlar yapan Esra Ömeroğlu Dinçer; 2005-2010 yılları arasında Eskişehir'de Mayasante Zayıflama ve Güzellik Merkezinde çalışmıştır. . 2012-2014 yılları arasında ortağı olduğu " Sağlık ve Spor merkezi"nde danışanlarına hizmet verdi. Şu anda amatör ruhuyla profesyonel hizmet vermeye kendi merkezinde devam etmektedir.


Öğrenim Bilgisi


Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi

  • Insulin Direnci
  • Kilo Problemleri
  • Trioit Hastalıkları
  • Şeker Hastalığı (Diyabet)
  • Şişmanlık
  • Anemi Tedavisi
  • Metabolik Sendrom
  • Poli̇ksti̇k Over Sendromu (Pos)
  • Gut Hastalığı Tedavisi

Ödüllü Bilgi İçin Tıklayın

SU İÇMENİN VÜCUDUMUZ İÇİN 6 FAYDASI

Evde Kilo Vermek İçin Ne Yemeliyim

CİNSEL TERAPİDE EN ÇOK SORULAN 4 SORU

Bağışıklık sistemi Tüm detayları ile Ele Alındı?

Hizmetleri

  • Doğal Zayıflama
Doktorumuz ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Hekimimizin sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Hekimimiz Diyetisyen uzmanıdır.
Doktor hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Doktor ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.
5
Genel Değerlendirme
5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Yıldız