Mustafa Karasu Özgeçmişi

1991 yılında Atatürk Üniversitesi Dil Hekimliği Fakülte'sinden mezun oldum. Askerlik görevimi yaptıktan sonra 1993 yılında özel muayenehane açtım.2012 yılına kadar özel muayenehanede mesleğimi icra ettim.2012 yılında DENTAVİZYON Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurarak burada Hekim arkadaşlarımla birlikte çalışmaya başladım. Modern Diş Hekimliği'nin hemen bütün disiplinlerini uygulamakla beraber özellikle İmplantoloji ve estetik Diş Hekimliği konularındaki Ulusal ve Uluslararası eğitimlere katılarak bilgilerimizi güncel tutmaya çalışıyoruz.


Öğrenim Bilgisi

  • Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi

Hizmetleri

Doktora Ait Hizmet Bilgisi Yoktur.

Doktorumuz ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Hekimimizin sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Hekimimiz Diş hekimi uzmanıdır.
Doktor hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Doktor ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.
5
Genel Değerlendirme
5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Yıldız