Cengiz Türkmen Özgeçmişi

Çocukta Bilişsel davranışçı Terapi (Prof Dr. Ceu salvador) Yetişkin Bilişsel Terapi (KDT Derneği) Cinsel terapi (CETAD) Aile ve Evlilik Terapisti(ODTÜ Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu) Çocuk ve Ergen Terapisti (Fatma Torun Reid) Oyun Terapisti (Dr. Filiz Çetin) Dikkat eksikliği ve özel öğrenme bozukluğu danışmanlık (Prof Dr. Ümran Korkmazlar) Atılganlık ve Özgüven Terapisi Boşanma Sürecinde Aile Danışmanlığı Pozitif psikoterapi (Yrd. Doç Dr. Tuba Sarı) Yaratıcı Drama(çağdaş drama derneği) Psikodrama (Türk Psikologlar Derneği, Doç Dr. Hale Ülgen Okyayuz) EFT(Duygusal özgürlük Tekniği)(Dr. İnci Erken) Çözüm Odaklı danışmanlık(Dr. Nevin Dölek) Zeka testleri(Türk Psikologlar Derneği) Kişilik Testleri(Türk Psikologlar Derneği) Psikolojik ve Nörolojik Testler(Türk Nöroloji Derneği) Arabuluculuk ve Çatışma Çözme(Dr. Fulya Türk) Narsistik Kişilik Bozukluğu (Arthur Freeaman) Diyalektik Davranış Terapisi (KDT Derneği) Depresyo Tedavisi ( Prof.Dr. M. Zihni Sungur) Anksiyete Bozuklukları ( Prof.Dr. M. Zihni Sungur)


Öğrenim Bilgisi

  • 19 Mayıs Üniversitesi,Pamukkale Üniversitesi Yüksek Lisans,Ankara Üniversitesi Doktora

Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi

Hizmetleri

  • Yüz Germe
Cengiz Türkmen ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Hekimimizin sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Hekimimiz Psikoloji uzmanıdır.
Doktor hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Doktor ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.
5
Genel Değerlendirme
5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Yıldız