Gizem Tümay Özgeçmişi

İlköğretim ve lise eğitimlerini Bursa'da tamamladı.2010 yılında Mudanya Sami Evkuran Anadolu Lisesini bitirip aynı yıl üniversiteye başladı.2015 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden mezun olup 'Diyetisyen' ünvanı aldı. '18-65 Yaş Arası Bireylerde Fiziksel Aktivite Düzeyi ve Beslenme Arasındaki İlişki' adlı lisans tezini yazıp, 'Popüler Diyetler ve İnsan Sağlığı Üzerine Etkileri' konulu seminer çalışması yaptı. Üniversite eğitimi süresince Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’nde poliklinik, yetişkin beslenmesi, onkoloji ve kurum diyetisyenliği, Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi ve Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi'nde çocuk hastalıklarında beslenme tedavisi ve yoğun bakım bölümleri, İstanbul özel Acıbadem Hastanesi'nde poliklinik, kurum ve yetişkin stajını tamamladı. Ayrıca Bursa Çekirge Devlet Hastanesi'nde gönüllü olarak staj yaptı. Mezuniyetinin ardından Doğa Koleji'nde 'Okul öncesi ve İlkokul Çağı Çocuklarda Beslenme' konulu bir seminer verip, aynı konu ile canlı yayın programına konuk oldu. Mesleğini Bursa Mudanya Biyofiz Tıp merkezi'nde sürdürmekte ve köşe yazarlığı yapmaktadır. Eğitim ve Seminerler Yeme Bozuklukları Diyetisyenliği Kursu, Acıbadem Üniversitesi, 2015 Kanserde Beslenme, Kıbrıs Türk Diyetisyenler Birliği, Kıbrıs, 2015 IX. Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi, Hacettepe Üniversitesi, 2014 IV. Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu, Hacettepe Üniversitesi, 2013


Öğrenim Bilgisi


Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi

  • Kilo Problemleri
  • Şeker Hastalığı (Diyabet)
  • Şişmanlık

Hizmetleri

  • Doğal Zayıflama
Doktorumuz ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Hekimimizin sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Hekimimiz Diyetisyen uzmanıdır.
Doktor hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Doktor ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.
5
Genel Değerlendirme
5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Yıldız