Fatma Yalçın Zorlu Özgeçmişi

Ortodonti Uzmanı Dr. Dt. Fatma YALÇIN ZORLU 1983 Ankara doğumlu olan Dr.Dt. Fatma YALÇIN ZORLU, ilköğrenimini Ayvalık’ta, orta öğrenimini Bayburt’ta, lise öğrenimini ise Gaziantep’te tamamlamıştır. 2001 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazanmış ve 2006 yılında başarıyla mezun olmuştur. 2007 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalında doktora eğitimine başlamış ve 2011 yılında ‘Sistemik Flor Alınımının Ortodontik Diş Hareketlerine Etkilerinin Histolojik ve Biyokimyasal Olarak İncelenmesi’ isimli tez çalışmasını tamamlayarak bilim doktoru ünvanını almıştır. Bir süre İstanbul İl Özel İdaresi Okmeydanı Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi’nde görev yaptıktan sonra 2011-2015 yılları arasında Hospitadent Dental Grup bünyesinde, Mecidiyeköy ve Fatih şubelerinde Ortodonti Uzmanı olarak görev yapmıştır. 1 Temmuz 2015 tarihi itibariyle Körfez’in ilk ortodonti kliniği olan Edremit Ortodonti Kliniğini kurarak hastalarına hizmet vermeye başlamıştır. Yurt içi ve yurt dışı çeşitli kongre ve seminerlere katılan, sözlü ve yazılı sunumları bulunan Dr.Dt. Fatma YALÇIN ZORLU, Türk Diş Hekimleri Birliği, Türk Ortodonti Derneği ve Avrupa Ortodonti Derneği üyesi olup evli ve bir çocuk annesidir.


Öğrenim Bilgisi

  • Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesi (2006) Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesi Ortodonti Ana Bilim Dalı (2011)

Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi

Hizmetleri

Doktora Ait Hizmet Bilgisi Yoktur.

Doktorumuz ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Hekimimizin sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Hekimimiz Ortodonti uzmanıdır.
Doktor hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Doktor ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.
5
Genel Değerlendirme
5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Yıldız