Doktor Randevu Sistemi Şuanda Kapalı

Prof. Dr. Taşkın Şentürk Özgeçmişi

  • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini 1986 yılında bitirdim, 1988-1993 yılları arasında aynı fakültede İç hastalıkları ihtisasını ve 1993-1996 yılları arasında Klinik İmmünoloji ve Romatoloji Bilim Dalında üst ihtisasını tamamladım.
  • 1998 yılında Doçentlik ünvanını kazandım.
  • 1999 yılından itibaren halen Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim dalına bağlı Romatoloji-İmüünoloji BD başkanlığını görevini yürütmekteyim.
  • Aynı zamanda Eylül 2004-Şubat 2007 yılları arasında İç Hastalıkları AD Başkanlık görevini yaptım ve bu tarihten itibaren muayene açmamdan dolayı idarecilik görevimden ayrıldım.

Prof. Dr. Taşkın Şentürk Öğrenim Bilgisi

Okullar / Eğitimler

  • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi,Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İç hastalıkları ihtisası,Klinik İmmünoloji ve Romatoloji Bilim Dalında üst ihtisas,1998, Doçentlik Ünvanı,2004, Profesör Ünvanı.

Prof. Dr. Taşkın Şentürk tarafından Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi


Prof. Dr. Taşkın Şentürk tarafından Verilen Tüm Hizmetler


Prof. Dr. Taşkın Şentürk Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Taşkın Şentürk ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Prof. Dr. Taşkın Şentürk sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Prof. Dr. Taşkın Şentürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Prof. Dr. Taşkın Şentürk İmmünoloji,Romatoloji,İç hastalıkları uzmanıdır.
Doktor Taşkın Şentürk hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Prof. Dr. Taşkın Şentürk ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.

Aydın Prof. Dr. Taşkın Şentürk Yapılan Yorumlar 18

0
Genel Değerlendirme
5
4
3
2
1