1Tarih Seçiniz

  • Musait
  • Dolu

2Saat Seçiniz

3Kişisel Bilgileriniz

Randevu Oluşturmak İçin Aşağıdaki Bilgileri Eksiksiz GirinizGirilen gsm numarasına sms doğrulama kodu gelecektir. Doğrulanmadığı taktirde randevu alınmamış sayılacaktır.


4Sms Doğrulama


Dyt Hivda Kızıl Özgeçmişi

  • Çalışma Alanlarım; Hastalıklarda Diyet Tedavisi, Çocuk Hastalıklarında Beslenme, sporcu Beslenmesi, Kurum Beslenmesi, Besin - İlaç Etkileşimi , Farmakoloji, Yaşlılıkta Beslenme, Gebelikte Beslenme, EN Ve PN Nütrisyon Ve aynı zaman da Aromaterapi Ve Fitoterapi alanlarıyla ilgili çalışmalarım olup akademik olarak ta devam etmekteyim.

Dyt Hivda Kızıl Öğrenim Bilgisi

Okullar / Eğitimler

  • Lefke Avrupa üniversitesi(2016 - 2020).

Dyt Hivda Kızıl tarafından Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi


Dyt Hivda Kızıl tarafından Verilen Tüm Hizmetler

Doktora Ait Hizmet Bilgisi Yoktur.


Dyt Hivda Kızıl Sıkça Sorulan Sorular

Dyt Hivda Kızıl ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Dyt Hivda Kızıl sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Dyt Hivda Kızıl muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Dyt Hivda Kızıl Diyetisyen uzmanıdır.
Doktor Hivda Kızıl hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Dyt Hivda Kızıl ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.

Antalya Dyt Hivda Kızıl Yapılan Yorumlar 16

0
Genel Değerlendirme
5
4
3
2
1