Ecem Girgin Özgeçmişi

Diyetisyen ECEM GİRGİN , 10 Aralık 1993 yılında Alanya'da doğdu.Lise eğitimini Özel Ufuk Anadolu Lisesi'nde tam burslu olarak tamamladı. Tam burslu olarak kazandığı Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden, Beşiktaş ve Başakşehir profesyonel futbol takımı altyapısındaki sporcularla sürdürdüğü Sporcu Beslenmesi üzerine bitirme tezi ile mezun oldu. Üniversite eğitimi süresince ; Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi- Klinik Beslenme Erişkin Stajı (Eylül, 2015) Medipol Mega Hastaneler Kompleksi - Klinik Beslenme Erişkin Stajı (Ekim, 2015) Medipol Mega Hastaneler Kompleksi - Klinik Beslenme Çocuk Stajı (Kasım, 2015) Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi- Klinik Beslenme Çocuk Stajı (Aralık, 2015) Enka Holding (Aşkur Catering)-Toplu Beslenme Sistemleri Stajı (Şubat, 2016) LİV Hospital (ISS Catering )- Toplu Beslenme Sistemleri Stajı (Mart, 2016) E.T Fitness Center- Elektif Staj (Nisan, 2016) stajları ile deneyim kazanmıştır. Katıldığı seminer, sempozyum, kurs, konferans ve etkinliklerden bazıları ; Bariatrik Cerrahi Diyetisyenliği Kursu (29 Kasım 2014, İstanbul) EASO- Obesity Management Task Force Teaching Course (27 Kasım 2014, İstanbul ) 2.Obezite Sempozyumu ve Obezite ile Savaş Platformu Gıda ve Sağlıklı Yaşam Sempozyumu (4-5 Aralık 2015 , İstanbul) I. İstanbul Ulusal Beslenme ve Diyetetik Kongresi (16-18 Nisan 2015 , İstanbul) Anadolu'da Beslenme, Yemek ve Mutfak Kültürü Sempozyumu (24 Ekim 2014 , İstanbul) 4.Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu (12-15 Şubat 2015 , İstanbul) VI. Ulusal Obezite Kongresi (27-29 Kasım 2014, İstanbul) Çölyak Paneli (10 Nisan 2015, İstanbul) Çölyak Workshop (10 Nisan 2015, İstanbul) Yeme Bozuklukları Diyetisyeni Kursu (12-15 Şubat 2015, İstanbul) Eylül 2015'te Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Anabilim dalında tam burslu olarak kabul edildiği Yüksek Lisans programından ''Obez Bireylerde Duygusal Yeme Davranışının Beslenme Durumuna Etkisi'' konulu tezi ile mezun olarak ''uzman'' ünvanını almıştır. Şu an kendi kliniği olan Diyetisyen Ecem Girgin Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezinde görevini sürdürmektedir.


Öğrenim Bilgisi

  • İstanbul Medipol Üniversitesi - Beslenme ve Diyetetik (Tam Burslu),İstanbul Medipol Üniversitesi - Yüksek Lisans- Beslenme ve Diyetetik (Tam Burslu)

Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi

  • Kilo Problemleri
  • Şeker Hastalığı (Diyabet)
  • Şişmanlık

Hizmetleri

  • Doğal Zayıflama
Doktorumuz ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Hekimimizin sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Hekimimiz Diyetisyen uzmanıdır.
Doktor hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Doktor ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.
5
Genel Değerlendirme
5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Yıldız