Mehmet Sami Sonbay Özgeçmişi

1976 yılında Ankara'da doğdum.Diş hekimliği eğitimimi 1998 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamladım. A.Ü. Diş Hekimliği Fakültesi Ağız,Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalında uzmanlık yaptım. 2005 yılında “Sigaraya bağlı solunum yolu kanserlerinde yanak mukozasının nükleer morfometrik incelenmesi” konulu doktora tezimi vererek uzmanlık eğitimimi tamamladım. Türk Oral ve Maksillofasial Cerrahi Derneği, Ağız ve Çene-Yüz Cerrahisi Birliği Derneği üyesiyim. 2006 yılından itibaren ortağı olduğum Ankadent ağız ve diş sağlığı polikliniğinde mesleğimi icra etmekteyim.


Öğrenim Bilgisi

  • ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi

  • Ağız İçerisinde Aft Tedavisi
  • Sinüs Cerrahisi
  • Diş Hastalıkları
  • Porselen Kaplama

Ödüllü Bilgi İçin Tıklayın

SU İÇMENİN VÜCUDUMUZ İÇİN 6 FAYDASI

Evde Kilo Vermek İçin Ne Yemeliyim

CİNSEL TERAPİDE EN ÇOK SORULAN 4 SORU

Bağışıklık sistemi Tüm detayları ile Ele Alındı?

Hizmetleri

Doktora Ait Hizmet Bilgisi Yoktur.

Doktorumuz ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Hekimimizin sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Hekimimiz Ağız diş ve çene cerrahisi uzmanıdır.
Doktor hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Doktor ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.
5
Genel Değerlendirme
5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Yıldız