Doktor Randevu Sistemi Şuanda Kapalı

Op. Dr. Sezgin Dursun Özgeçmişi

  • Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doğum Tarihi ve Yeri: 1977 – AĞRI İlk-Orta-Lise: Çamurlu İlkokulu, Cumhuriyet ortaokulu, Naci Gökçe Lisesi Üniversite: İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Uzmanlık: İstanbul Taksim İlkyardım Eğitim Araştırma Kadın Hastalıkları Ve Doğum Askerlik: Erzurum Mareşal Çakmak Asker Hastanesi Mecburi Hizmet: Başakşehir Devlet Hastanesi Medeni Hali: Bekar Tez ve Ek Uzmanlık Alanı: ERKEN İNTRAPARTUM DÖNEMDE YAPILAN UMBİLİKAL ARTER DOPPLER İNCELEMESİ, KARDİYOTOKOGRAFİ VE AMNİYOS SIVI İNDEKSİNİN İNTRAPARTUM FETAL DİSTRESİ BELİRLEMEDEKİ ETKİNLİĞİ İLGİ ALANLARI İNFERTİLİTE (KISIRLIK) RİSKLİ GEBELİK TAKİBİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİ LAPAROSKOPİK OPERASYONLAR İDRAR KAÇIRMAYLA İLGİLİ OPERASYONLAR GENİTAL ESTETİK VAJİNİSMUS YUMURTALIK KİST TAKİBİ VE OPERASYONLARI MYOM TAKİBİ VE OPERASYONLARI KATILDIĞI KONGRE SEMİNER VE EĞİTİM PROGRAMLARI ULUSAL JINEKOLOJI VE OBSTETRİK KONGRESİ THE FETAL MEDICINE FOUNDATION –CERVICAL ASSESSMENT CERTIFIİCATE OF ATTENDANCE INTER- UNIVERSTY SCHOOL OF MEDICAL ULTRASOUND ADVANCED ULTRASOUND CERTIFICATE OF ATTENDANCE IV-ULUSAL MATERNAL-FETAL TIP PERİNOTOLOJİ KONGRESİ THE FETAL MEDICINE FOUNDATION –FETAL ECHOCARIOGROPHY CERTIFICATE OF ATTENDANCE ULUSAL MATERNAL FETAL TIP VE PERİNATOLOJİ KONGRESİ PALANDÖKEN KADIN DOĞUM KONGRESİ EUROPEN SCHOOL OF PERINOTAL MEDICINE ON FETAL GROWTH CERTIFICATE OF ATTENDANCE TÜRK JİNEKOLOJİ VE OBSTETRİK DERNEĞİ PEDİATRİK VE ADELOSAN JİNEKOLOJİ KURSU İSTANBUL 7.
  • ULUSUL 4.
  • ULUSLARARSI MENOPOZ VE OSTEOPOROZ KONGRESİ MATERNAL-FETAL TIP DERNEĞİ FETAL KALP TARAMASI KURSU İSTANBUL MATERNAL FETAL TIP DERNEĞİ ERKEN DOĞUM EYLEMİ SEMPOZYOMU XXII-ZEYNEP KAMİL JİNEKO-PATOLOJI KONGRESİ TÜRK JINEKOLOJI OBSTETRİK DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBESİKOLPOSKOPİ KURSU İNSAN KAYNAĞI GELİŞTİRME VAKFI- ÜREME SAĞLIĞI SEMİNERİ XXII- ZEYNEP KAMİL KONGRESİ- OBSTETRİK KOMPLİKASYONLAR VE HUKUKU KONGRESİ TÜRK JINEKOLOJI – OBSTETRİK DERNEĞİ -1.
  • İNFERTİLİTE TARTIŞMALI KONULAR SEMPOZYOMU NEONATAL RESÜSİTASYON PROGRAM KONGRESİ TÜRK JINEKOLOJİ – OBSTETRİK DERNEĞİ –KOLPOSKOPİ KURSU KATILIM BELGESİ.

Op. Dr. Sezgin Dursun Öğrenim Bilgisi

Okullar / Eğitimler


Op. Dr. Sezgin Dursun tarafından Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi


Op. Dr. Sezgin Dursun tarafından Verilen Tüm Hizmetler


Op. Dr. Sezgin Dursun Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Sezgin Dursun ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Op. Dr. Sezgin Dursun sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Op. Dr. Sezgin Dursun muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Op. Dr. Sezgin Dursun Kadın hastalıkları ve doğum uzmanıdır.
Doktor Sezgin Dursun hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Op. Dr. Sezgin Dursun ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.

Ağrı Op. Dr. Sezgin Dursun Yapılan Yorumlar 13

0
Genel Değerlendirme
5
4
3
2
1