Şadiye Hande (BAŞER) ORHAN Özgeçmişi

1991 yılında Afyonkarahisar’da doğdum. İlköğrenimimi Oruçoğlu İlköğretim Okulunda ve ortaöğrenimimi Afyonkarahisar Milli Piyango Anadolu Lisesinde tamamladım. 2010 yılında girmiş olduğum Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2015 yılında mezun oldum. Protez, İmplantoloji , Endodonti , Pedodonti , Restoratif Tedavi , Periodontoloji ve Cerrahi üzerine yapılan Ulusal ve Uluslararası sempozyumlara katıldım. Mezun olduktan itibaren 1 yıl Denizli ÖZEL BEYAZ İNCİ AĞIZ DİŞ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ’ nde hizmet verdim. 2017 yılından itibaren muayenehanecilik ve idarecilik yapıyorum. Halen Afyonkarahisar ilinde siz değerli halkımız için hizmet vermeye devam etmekteyim.Evli ve bir çocuk annesiyim.


Öğrenim Bilgisi

  • 1991 yılında Afyonkarahisar’da doğdum
  • İlköğrenimimi Oruçoğlu İlköğretim Okulunda ve ortaöğrenimimi Afyonkarahisar Milli Piyango Anadolu Lisesinde tamamladım
  • 2010 yılında girmiş olduğum Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2015 yılında mezun oldum

Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi

  • Diş Hastalıkları
  • Deri Hastalıkları Tedavisi
  • Zirkonyum Tedavisi

Hizmetleri

Doktora Ait Hizmet Bilgisi Yoktur.

Doktorumuz ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Hekimimizin sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Hekimimiz Diş hekimi uzmanıdır.
Doktor hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Doktor ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.
5
Genel Değerlendirme
5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Yıldız