İlayda Sena Balkı Özgeçmişi

Diyetisyen İlayda Sena BALKI ortaöğretimini Adana İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladıktan sonra lisans eğitimini Ankara Başkent Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden almıştır. Öğrencilik döneminde ilk saha tecrübesine Ankara Çankaya 4 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’nde halk sağlığı stajı ile başlamıştır. -Ankara Başkent Hastanesi’nde nutrisyon, gebelikte diyet planlamaları, poliklinik uygulamaları ve nefroloji alanlarında, - Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde gastroenteroloji, genel cerrahi, endokrin, onkoloji ve kadın doğum alanlarında, -Ankara Dr.Sami Ulus Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde pediatri grubunda beslenme üzerine staj yapmıştır. -Ayrıca özel bir yemek şirketinde kurum mutfağı ve menü planlama üzerinde tecrübesi bulunmaktadır. Lisans tezini Yeme Bozuklukları üzerine hazırlamış olup bu konudaki güncel uygulamaları takip etmektedir. Oxford ve Cambridge’te dil okullarında kısa süreli İngilizce eğitimi almıştır. Şu an Özel Adana Metro Hastanesi’nde hizmet vermektedir.


Öğrenim Bilgisi

Tedavi Edilen Tüm Hastalıklar Listesi

  • Yürüme Bozuklukları
  • Kilo Problemleri
  • Hi̇pertansi̇yon
  • Şeker Hastalığı (Diyabet)
  • Şişmanlık
  • Onkoloji

Ödüllü Bilgi İçin Tıklayın

SU İÇMENİN VÜCUDUMUZ İÇİN 6 FAYDASI

Evde Kilo Vermek İçin Ne Yemeliyim

CİNSEL TERAPİDE EN ÇOK SORULAN 4 SORU

Bağışıklık sistemi Tüm detayları ile Ele Alındı?

Hizmetleri

  • Doğal Zayıflama
İlayda Sena Balkı ile ilgili telefon numarası şuanda web sitemizde yayınlanmamaktadır. Doktorumuz ile iletişme geçmek için soru sor kısmından soru sorarak iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Hekimimizin sitemizde çalışmış olduğu hastane bilgisi bulunmamaktadır.
Ülkemizde doktorların muayene ücretleri sağlık bakanlığı politikası gereği yayınlanmamaktadır. Muayene ücretini öğrenmek için kendisine direk mesaj atarak iletişime geçiniz.
Hekimimiz Diyetisyen uzmanıdır.
Doktor hakkında yorum yapmak için yorumlar kısmını tıklayıp yorum yapı tıklayınız
Doktor ile ilgili yapılan şikayetler sitemizde doğrudan yayınlanmamaktadır. Sitemiz sadece hastalar ve danışanlar tarafından yapılan olumlu - olumsuz görüşlere yer vermektedir.
5
Genel Değerlendirme
5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Yıldız