Tesla'nın Kurucusu ve bilim adamı Elon MUSK koronavirüs aşısı yaptırmayacağını  duyurdu. Yaklaşık 9 aylık sürede 1 milyondan fazla insanı öldüren salgın hakkında Elon musk abartıyorlar yorumunu yaptı risk grubunda değilim ve koronavirüsü aşısı olmayacağım dedi.

Amerika Birleşik Devletleri ünlü girişimci el-omuz Dün Katıldığı televizyon programında koronavirüsü aşısı olmayacağını ve dünyada 1 milyondan fazla kişinin ölümüne sebep olan hastalıkla ilgili insanları mantıksız hale getirdiğini ifade etti

 “Korona Salgınını Abartıyorlar”

 New York Times gazetesi canlı yayına katılan Elon MUSK karantinaların ve sokağa çıkma yasağı haklarının da hatalı olduğunu yalnızca risk altında alınanların karantinaya alınması gerektiğini söyledi.

 Elon MUSK ‘tan Bill Gates’e ağır sözler

 

Tesla'nın Kurucusu ve bilim adamı Elon MUSK  herkes ölür dedi Harput Üniversitesi epidemiyoloji ekibi ile birlikte çalışarak koronavirüs salgını için çaba sarf ettiğini söyledim Harvard epistemoloji ekibi ile antikor çalışmaları yapıyoruz Tesla aşı makinaları yapıyor ancak Bill Gates hiçbir şey yapmıyor diye konuştum ve Bill Gates'in taş kafalı olduğunu ifade etti.